Hakkımda

cropped-cropped-dusuk-cozunurluklu.jpg

Merhabalar,

Ben Ahmet Hakan, 23 Eylül 1998 tarihinde İstanbul’un Kağıthane ilçesinde doğdum. Şuan 18 yaşındayım. Boyum 183 kilom ise  82. Niğdeli bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldim.

Her ne kadar Kağıthane de doğsamda bazı sebeblerden ötürü 6 yaşında Sultanbeyliği’ne taşındık ve çocukluğumun çok büyük bi kısmı burada geçti, gençliğim ise burda devam ediyor.

8 yıl boyunca Mehmet Akif Ersoy İlk Öğretim Okulunda okudum. Özellikle son bir kaç sene okul içerisinde çok uyumuszdum ve moralim genellikle çok bozuk oluyordu. 8 yılın sonunda Samandıra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin Elektrik Elktronik bölümüne gittim. 9. sınıfı orda tamamladım fakat elektrik ile kendimi hiç bi zaman bütün göremedim ve okulumu değiştirmek istedim. 10. sınıfınn ilk çeyreğinde Sultanbeyli Anadolu Lisesine naklimi istedim ve 10. sınıfı orda okumaya çalıştım fakat ders temposuna alışamam ve ayrıca önceki okulumda yeterli derecede eğitim göremem nedeniyle o sene başarısız oldum ve 10. sınıfı tekrar okumak zorunda kaldım. İlk başlarda çok üzülsemde artık iş işten geçmişti, yapabilecek hiçbirşeyim yoktu ve artık hayatımı silbaştan yazmam gerekti. O yaz eski okulumun bilişim bölümüne dönmek istedim fakat okulumda kontejan sıkıntısı vardı bende Turhan Fevzioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi’nin Bilişim Teknolojileri bölümüne nakilimi aldım. 10. sınıfı burda tekrar okudum ve nihayet 11. sınıfa geçtim. 11. Sınıfta Web Tasarım alanını seçtim ve Kasım ayında bu siteyi ödevim için açtım.

Artık bu sitede sizlere genellikle Tarih, Sanat ve Teknoloji hakkında yazılar yazacağım. Elbetteki bunun dışındaki konulardanda bahsedeceğim.

Hobilerim: Tarihi ve siyasi kitaplar okumak, Total war, Civilization gibi strateji oyunları oyanamak. Sıkı bir FIFA’cıyımdır FIFA’da kimseyi affetmem 🙂 Ve Tabiki en önemlisi Football Manager oynamak, eskiden 4-5 saat oynadığımı bilirim ama şimdilerde genellikle okul nedeniyle pek oynamaya vaktim olmuyor.

Ayrıca sıkı bir Galatasaraylıyım

Sevdiğim Filmler:

Back To The Future: 1-2-3

Interstellar

Inception

Prestige

The Shawshank Redemption

Shutter İsland

Django Unchained

Sevdiğim Müzikler: